Lidhje

Media Arkivi

Takimet me presidentin Xhorxh Bush: Ish-presidenti Sali Berisha, kujton mikun e tij


Takimet me presidentin Xhorxh Bush: Ish-presidenti Sali Berisha, kujton mikun e tij
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:50 0:00

Ish-presidenti i ndjerë Xhorxh Bush kishte jo pak miq në Shqipërinë e sapo dalë nga diktatura komuniste. Më i spikaturi midis tyre është ish-Presidenti i Shqipërisë, Sali Berisha, i cili kujton me detaje bisedat me zotin Bush për Kosovën, Shqipërinë si dhe forcimin e demokracisë dhe paqes në rajon

XS
SM
MD
LG