Lidhje

Hahn kërkon heqjen e tarifave të Kosovës ndaj mallrave serbe


Hahn kërkon heqjen e tarifave të Kosovës ndaj mallrave serbe
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Komisionari i Bashkimit Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociatave për Zgjerim, Johannes Hahn, u bëri thirrje udhëheqësve të Kosovës që të heqin tarifat prej 100% ndaj mallrave serbe dhe t’u kthehen bisedimeve me Serbinë.

XS
SM
MD
LG