Lidhje

Intervistë me Gentjana Sulaj dhe Simon Mirakaj


Intervistë me Gentjana Sulaj dhe Simon Mirakaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:05 0:00

Në SHBA ndodhen këto ditë zyrtarë nga Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit. Autoriteti do të bashkëpunojë me Zërin e Amerikës për projektin “Edhe muret kanë veshë”. Drejtoresha Gentjana Sulaj dhe anëtari i këtij autoriteti, Simon Mirakaj dhanë intervistë në Ditari.

XS
SM
MD
LG