Lidhje

Unaza e Re, pezullohet aktiviteti i kompanisë amerikane


Unaza e Re, pezullohet aktiviteti i kompanisë amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Në Shqipëri, Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) njoftoi sot se ka vendosur të pezullojë aktivitetin ndërtimor të kompanive Biba X dhe DH Albania, për ndërtimin e një pjesë të Unazës së Re.

XS
SM
MD
LG