Lidhje

Intervistë me Kryetarin e Parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli


Intervistë me Kryetarin e Parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:24 0:00

Do të punojmë që t'i bindim aleatët tanë se tarifa ndaj mallrave nga Serbia është një veprim që lidhet sigurinë kombëtare të Kosovës dhe respektin që Serbia duhet të tregojë për Republikën e Kosovës, tha për Zërin e Amerikës Kryetari i Parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli.

XS
SM
MD
LG