Lidhje

Tiranë: Reforma në drejtësi, ekspertët kërkojnë ritme më të shpejta


Tiranë: Reforma në drejtësi, ekspertët kërkojnë ritme më të shpejta
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Në Tiranë, ngritja e dy institucioneve të para të sistemit të ri të drejtësisë, (Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe Këshilli i Lartë i Gjyqësorit), nxiti reagime edhe nga vëzhgues të pavarur të procesit.

XS
SM
MD
LG