Lidhje

Protestat e studentëve në ditën e 13-të


Protestat e studentëve në ditën e 13-të
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

Studentë të universiteteve publike po vazhdojnë sot për të 13-tën ditë protestën e tyre me 8 kërkesa ekonomike dhe akademike. Korrespondenti Ilirian Agolli mbi të rejat më të fundit nga protesta.

XS
SM
MD
LG