Lidhje

Koferenca rajonale “Fuqia e kulturës dhe shumëkulturalizmi”


Koferenca rajonale “Fuqia e kulturës dhe shumëkulturalizmi”
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Në konferencën rajonale “Fuqia e kulturës dhe shumëkulturalizmi” u theksua nevoja e shkëmbimit ndërkulturor si një perspektivë europiane e bashkimit dhe komunikimit të komuniteteve. Konferenca u zhvillua në Podgoricë

XS
SM
MD
LG