Lidhje

Protesta e studentëve në Tiranë


Protesta e studentëve në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Në Tiranë u zhvillua sot protesta e 14 e studentëve të Universiteteve publike. Kryeministri Edi Rama ka nisur dje dhe sot një dialog, siç e quan ai, me pedagogë dhe studentë për kërkesat e tyre.

XS
SM
MD
LG