Lidhje

Artisti Helidon Gjergji mbi projektet e fundit


Artisti Helidon Gjergji mbi projektet e fundit
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Artisti Helidon Gjergji ka pasur një sezon të ngarkuar. Përveç punës si profesor arti në Universitetin SUNY Old Westbery në Nju Jork, ai ka hapur gjatë pesë muajve të fundit dy ekspozita në dy kontinente, me tema të frymëzuara nga e kaluara dhe nga puna e tij në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG