Lidhje

Karolina e Veriut - programet fetare në ndihmë të të droguarve


Karolina e Veriut - programet fetare në ndihmë të të droguarve
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

Seriali ynë për abuzimin me opioidet në Amerikë, vazhdon me segmentin e tretë nga shteti i Karolinës së Veriut. Në një kishë të vogël në Rocky Mount, pastori Mike përdor lutjet dhe mësimet nga e kaluara e tij si ish i droguar, për të ndihmuar përdoruesit e heroinës të shërohen

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG