Lidhje

Jehona e protestave në zyrat e Partisë Socialiste


Jehona e protestave në zyrat e Partisë Socialiste
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Në Tiranë, Partia Socialiste zhvilloi sot një mbledhje për protestat e studentëve dhe kërkesat e tyre ekonomike dhe akademike. Jeta universitare e vendit është paralizuar gjatë gjithë dhjetorit.

XS
SM
MD
LG