Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me profesorin Bashkim Ziberi


Intervistë me profesorin Bashkim Ziberi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:13 0:00

Profesori i Universitetit të Tetovës i cili po viziton Shtetet e Bashkuara në kuadër të një programi Fulbright në Harvard komenton për reformën e arsimit të lartë në Maqedoni dhe problematikat me të cilat përballen studentët shqiptarë në mbarë rajonin e Ballkanit

XS
SM
MD
LG