Lidhje

Ziberi: Nuk ka strategji për përgatitjen e stafit akademik


Intervistë me profesorin Bashkim Ziberi
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:13 0:00

Intervistë me profesorin Bashkim Ziberi

Profesori i Universitetit të Tetovës, Bashkim Ziberi ndodhet në Shtetet e Bashkuara në kuadër të programit të shkëmbive Fulbright dhe po qëndron në Harvard Medical School

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG