Lidhje

Kosovë: Qeveria zgjeron tarifën për importet


Kosovë: Qeveria zgjeron tarifën për importet
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Kosova mori vendim të premten që të zgjerojë tarifën prej 100 për qind ndaj Serbisë, dhe ajo tashmë do të përfshijë edhe kompanitë ndërkombëtare që furnizojnë Kosovën përmes Serbisë.

XS
SM
MD
LG