Lidhje

Viti i Ri dhe familjet në nevojë


Viti i Ri dhe familjet në nevojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Festat e fundvitit sjellin atmosferë festive në pjesën më të madhe të familjeve. Por e ndryshme është atmosfera në familjet në vështirësi ekonomike apo të përfshira nga fenomeni i gjakmarrjes dhe ngujimit.

XS
SM
MD
LG