Lidhje

Krimet ndaj grave dhe vajzave në Shqipëri


Krimet ndaj grave dhe vajzave në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Ditët e para të këtij viti shoqëria shqiptare u trondit nga disa vrasje rresht të grave dhe vajzave në familje. Sociologët pohojnë se këto krime janë dëshmi e një shkatërrimi structural të shoqërisë shqiptare.

XS
SM
MD
LG