Lidhje

50 mijë familje izolohen nga dëbora në veri të Shqipërisë


50 mijë familje izolohen nga dëbora në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Një pjesë e madhe e rrugëve malore janë bllokuar nga dëbora dhe zyrtarët vendorë po kërkojnë mbështetje nga qeveria.

XS
SM
MD
LG