Lidhje

Media Arkivi

Situatë e vështirë në rrugët kombëtare që përshkojnë Veriun e Shqipërisë


Situatë e vështirë në rrugët kombëtare që përshkojnë Veriun e Shqipërisë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Edhe gjatë ditës së sotme kanë vazhduar rreshjet e dëborës në të gjithë zonën veriore të Shqipërisë. Situata është vështirësuar në akset rrugore kombëtare që shkojnë drejt Kosovës dhe Malit të Zi pasi kompanitë e kontraktuara për mirëmbajtjen e tyre nuk po përmbushin në kohë detyrimet.

XS
SM
MD
LG