Lidhje

Dy filma për anëtaren e Gjykatës së Lartë, Ruth Bader Ginsburg


Dy filma për anëtaren e Gjykatës së Lartë, Ruth Bader Ginsburg
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00

Dy filma të rinj kanë në qendër jetën dhe arritjet e anëtares së Gjykatës së Lartë, Ruth Bader Ginsburg, që është kthyer në një ikonë e liberalëve në Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG