Lidhje

Presidenti Thaçi për tarifat ndaj Serbisë


Presidenti Thaçi për tarifat ndaj Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi kritikoi të hënën këmbënguljen e qeverisë për të mos lëshuar pe përballë kërkesave amerikane dhe evropiane për heqjen e tarifave ndaj mallrave serbe.

XS
SM
MD
LG