Lidhje

Sfidat e Maqedonisë në rrugën e integrimeve


Sfidat e Maqedonisë në rrugën e integrimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Zonja Majlinda Bregu, në cilësinë e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ndodhet për vizitë në Shkup ku po takohet me zyrtarë të larë qeveritarë. Zonja Bregu theksoi mbëshetjen e Këshillit për nismat dhe bashkëpunimin midis vendeve të Ballkanit Perëndimor.

XS
SM
MD
LG