Lidhje

Presion ndërkombëtar për anulimin e tarifave të Kosovës ndaj Serbisë


Presion ndërkombëtar për anulimin e tarifave të Kosovës ndaj Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

Në Kosovë është diskutuar sërish për tarifat ndaj mallrave serbe dhe kërkesat edhe të Shteteve të Bashkuara për anulimin e tyre, si veprim për t'i hapur rrugë vazhdimit të bisedimeve me Serbinë.

XS
SM
MD
LG