Lidhje

Haradinaj: Nuk heq dorë nga tarifat për asnjë çmim


Haradinaj: Nuk heq dorë nga tarifat për asnjë çmim
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha sot se tarifat ndaj mallrave serbe do të mbeten në fuqi dhe se nuk do të heq dorë pavarësisht çmimit që duhet paguar.

XS
SM
MD
LG