Lidhje

Kosovë: Përplasje në koalicionin qeveritar për tarifat ndaj Serbisë


Kosovë: Përplasje në koalicionin qeveritar për tarifat ndaj Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Udhëheqësit e koalicionit qeverisës në Kosovë janë mbledhur pasdite vonë për të diskutuar situatën në vend pas përplasjeve në distancë mes tyre mbi tarifat ndaj mallrave serbe dhe procesit të bisedimeve me Serbinë. Trysnia ndërkombëtare për anulimin e tarifave solli përplasje brenda koalicionit.

XS
SM
MD
LG