Lidhje

Jahjaga: Dhuna seksuale si armë e luftës


Jahjaga: Dhuna seksuale si armë e luftës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Diskutim në qendrës për studime strategjike dhe ndërkombëtare. Ish presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga sjell përvojën e Kosovës në trajtimin e viktimave të dhunës seksuale gjatë luftës

XS
SM
MD
LG