Lidhje

Maqedoni: Debat për imunitetin e deputetit Dimovksi


Maqedoni: Debat për imunitetin e deputetit Dimovksi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Në Maqedoni, Komisioni parlamentar për çështjet e mandateve dhe imunitetit vendosi t’ia heqë imunitetin deputetit opozitar Lupço Dimovski, por vendimin përfundimitar për këtë duhet ta marrë parlamenti në seancë plenare.

XS
SM
MD
LG