Lidhje

Mal i Zi: Partitë politike dalin të bashkuara në zgjedhjet lokale në Tuz


Mal i Zi: Partitë politike dalin të bashkuara në zgjedhjet lokale në Tuz
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në zgjedhjet vendore për komunën e plotë të Tuzit në Malësi me shumicë shqiptare, për herë të parë, partitë politike shqiptare dalin të bashkuara. Ky veprim në opinion u vlerësua si tejet i rëndësishëm dhe shenjë e mirë për të ardhmen e shqiptarëve në Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG