Lidhje

Shqipëri, shfrytëzimi i grave dhe vajzave nga trafikantët e drogës


Shqipëri, shfrytëzimi i grave dhe vajzave nga trafikantët e drogës
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Fenomeni i kultivimit, prodhimit dhe trafkimit të drogës në Shqipëri ka prekur dhe gratë e vajzat. Ato zënë afro 3% të toalit të proçedimeve të policisë në 5 vitet e fundit.

XS
SM
MD
LG