Lidhje

Veseli: Kosova dhe SHBA të mos kenë qëndrime të ndryshme përballë Serbisë


Veseli: Kosova dhe SHBA të mos kenë qëndrime të ndryshme përballë Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Kryetari i parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli tha të hënën se tarifat ndaj mallrave serbe do të qëndrojnë por kërkoi sërish pezullimin e tyre për të ruajtur partneritetin me Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG