Lidhje

Tiranë, takim i pegagogëve për protestën


Tiranë, takim i pegagogëve për protestën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Në Tiranë, pedagogët e universiteteve publike zhvilluan sot një takim të dytë për të protestuar kundër Ligjit për Arsimin e Lartë. Ata kërkuan dialog me qeverinë për ribërjen e këtij ligji, që shkaktoi protestat e studentëve dhe pedagogëve.

XS
SM
MD
LG