Lidhje

Forum në Uashington, Evropa Juglindore dhe ndikimi rus


Forum në Uashington, Evropa Juglindore dhe ndikimi rus
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Në një nga sallat e Senatit amerikan u mbajt të martën një forum për sigurinë në Evropën Juglindore me pjesëmarrjen e zyrtarëve dhe parlamentarëve nga 17 vende të Evropës. Forumi zhvillohej nën kujdesin e senatorit republikan James Inhofe.

XS
SM
MD
LG