Lidhje

BE mbështet Shqipërinë e Malin e Zi për përballimin e emergjencave


BE mbështet Shqipërinë e Malin e Zi për përballimin e emergjencave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Mbështetur nga një program i Bashkimit Europian, Shqipëria dhe Mali i ZI po bashkëpunojnë në përballimin e katastrofave natyrore.

XS
SM
MD
LG