Lidhje

Mbrojtja e kripores së Ulqinit


Mbrojtja e kripores së Ulqinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Në Ulqin u paraqit studimi për mbrojtjen dhe rivilatizimin e Kripores, ku parashihet që kjo zonë e njohur në Mesdhe ta ruajë biodiversitetin dhe të shndërrohet në një shtëpi për zogjtë shtegtarë.

XS
SM
MD
LG