Lidhje

Çfarë e bashkon Putinin me Maduron


Çfarë e bashkon Putinin me Maduron
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Kremlini kërkon të mbrojë interesat e tij gjeopolitike në Amerikën Latine, ku mbështet qeveritë e majta të cilat, ideologjikisht, nuk janë në përputhje me vijën e Presidentit Vladimir Putin. Ajo që e bashkon Putinin dhe Maduron është një refuzim i përbashkët i politikave të Uashingtonit.

XS
SM
MD
LG