Lidhje

Anulohet vizita e gjeneralit amerikan në Kosovë për shkak të tarifave


Anulohet vizita e gjeneralit amerikan në Kosovë për shkak të tarifave
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Një vizitë e planifikuar e gjeneralit amerikan të Gardës Kombëtare të Iowas, Timothy Orr. në Kosovë, është anuluar për shkak të tarifave të Kosovës ndaj prodhimeve serbe dhe refuzimit të qeverisë për heqjen e tyre.

XS
SM
MD
LG