Lidhje

Majko: Protestat e studentëve, ishin reagim ndaj sistemit politik në Shqipëri


Majko: Protestat e studentëve, ishin reagim ndaj sistemit politik në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:04 0:00

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko thotë se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ndaj politikës shqiptare.

XS
SM
MD
LG