Lidhje

Haradinaj: Marrëdhëniet me SHBA-të të pacenueshme - tarifat nuk i heqim


Haradinaj: Marrëdhëniet me SHBA-të të pacenueshme - tarifat nuk i heqim
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha të martën se marrëdhënia e ngushtë në mes të Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës është e pacenueshme, pavarësisht dallimeve që shfaqen ne opinione, ndërsa ritheksoi qëndrimin se tarifat ndaj mallrave serbe hiqen bashkë me njohjen nga Serbia.

XS
SM
MD
LG