Lidhje

Surroi flet për rëndësinë e Konferencës së Rambujesë


Surroi flet për rëndësinë e Konferencës së Rambujesë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:58 0:00

Në një bisedë për Zërin e Amerikës, zoti Surroi, kujton periudhën e negociatave të vështira të Rambujesë, ndërsa vlerëson se njëzet vjet më pas, me gjithë arritjet, Kosova po përballet me tema të vështira, që rrezikojnë ta zhvlerësojnë statusin dhe territorin e saj.

XS
SM
MD
LG