Lidhje

Letra e diplomatëve amerikanë trazon skenën politike në Kosovë


Letra e diplomatëve amerikanë trazon skenën politike në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Në Kosovë, udhëheqësit e institucioneve dhe delegacioni i saj për bisedime me Serbinë u mblodhën të mërkurën për të diskutuar një platformë bisedimesh dhe letrën e zyrtarëve amerikanë që paralajmërojnë masa të reja ndaj Kosovës nëse ajo nuk pezullon tarifat ndaj mallrave serbe.

XS
SM
MD
LG