Lidhje

Ratifikimi i Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në Nato


Ratifikimi i Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në Nato
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Në Shqipëri parlamenti miratoi në unanimitet ratifikimin e Protokollit të anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në Nato, në një seancë ku nuk munguan sërish tensioned dhe incidentet. Deputeti demokrat Edi Paloka, sulmoi kryeministrin Edi Rama duke i hedhur atij bojë në fytyrë dhe në trup.

XS
SM
MD
LG