Lidhje

Nju Jork: Shqiptarët mbledhin fonde për çështjen e vëllezërve Bytyçi


Nju Jork: Shqiptarët mbledhin fonde për çështjen e vëllezërve Bytyçi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:47 0:00

Në Nju Jork, rreth 30 shoqata shqiptaro-amerikane organizuan një mbledhje fondesh për familjen e tre vëllezërve Bytyqi që u vranë nga forcat Serbe në vitin 1999, në përfundim të konfliktit të Kosovës. Ilir Ikonomi ishte në Westchester të Nju Jorkut dhe na dërgoi këtë material

XS
SM
MD
LG