Lidhje

Shqiptarët e Nju Jorkut ndihmojnë nënat e Kosovës


Shqiptarët e Nju Jorkut ndihmojnë nënat e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

Një mbrëmje e madhe me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës u organizua më 17 shkurt në Queens të Nju Jorkut dhe iu kushtua nënave të Gjakovës që humbën bijtë e tyre në luftë. Ky aktivitet luksoz ishte organizuar për të mbledhur fonde për përpjekje për gjetjen e personave të zhdukur.

XS
SM
MD
LG