Lidhje

Shqiptarët e Nju Jorkut ndihmojnë nënat e Kosovës


Shqiptarët e Nju Jorkut ndihmojnë nënat e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

Një mbrëmje e madhe me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës u organizua më 17 shkurt në Queens të Nju Jorkut dhe iu kushtua nënave të Gjakovës që humbën bijtë e tyre në luftë. Mbrëmja ishte konceptuar si një aktivitet luksoz për të mbledhur fonde në favor të përpjekjeve për gjetjen e personave të zhdukur në Kosovë.

Shqiptarët e Nju Jorkut ndihmojnë nënat e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG