Lidhje

Daçiç: Beogradi kërkon përcaktimin e kufirit me Kosovën


Daçiç: Beogradi kërkon përcaktimin e kufirit me Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiç, tha të martën se propozimi zyrtar i Beogradit për zgjidhjen e çështjes së Kosovës është kufiri ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve. Ai i bëri këto komente në Beograd gjatë punimeve të një konference mbi të ardhmen e Evropës dhe Ballkanit.

XS
SM
MD
LG