Lidhje

Studim: Tridhjetë për qind e qytetarëve të Kosovës e mbështesin korrigjimin e kufirit


Studim: Tridhjetë për qind e qytetarëve të Kosovës e mbështesin korrigjimin e kufirit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Një raport i hartuar nga Instituti Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit, nxjerr në pah se 30 për qind e qytetarëve të Kosovës e mbështesin korrigjimin e kufirit ndërmjet Kosovës e Serbisë në këmbim të njohjes dhe anëtarësimit në Kombet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG