Lidhje

Shqipëri, opozita dorëzon mandatet


Shqipëri, opozita dorëzon mandatet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Deputetët e opozitës dorëzuan sot në Tiranë mandatet parlamentare nga mesi i një proteste në hyrje të parlamentit. Ndërkohë, përfaqësues të diplomacisë euro-perëndimore bënë thirrje për bashkëpunim dhe kompromise mes palëve në dobi të integrimit.

XS
SM
MD
LG