Lidhje

Takim në Shkodër, në fokus krimet e komunizmit


Takim në Shkodër, në fokus krimet e komunizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

"Antikomunizmi-histori dhe aktualitet" ishte tema e takimit të zhvilluar në Shkodër nga Shoqata antikomuniste e ish-të burgosurve politikë të Shqipërisë dhe Fondacionit gjerman "Konrad Adenauer", ku u vu në dukje fakti se, në Shqipëri ende nuk janë dënuar krimet e komunizmit.

XS
SM
MD
LG