Lidhje

Kryeipeshkvi i Nju Jorkut viziton kishën shqiptare


Kryeipeshkvi i Nju Jorkut viziton kishën shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:20 0:00

Kryeipeshkvi i Nju Jorkut, kardinali Timothy Dolan inkurajoi komunitetin katolik shqiptar të Amerikës të qëndrojë i bashkuar dhe të ruajë besimin. Ai foli të dielën pasdite gjatë një vizite në Kishën Zoja e Shkodrës në Hartsdale të Nju Jorkut.

XS
SM
MD
LG