Lidhje

Bisedimet Kosovë-Serbi dhe sfidat e arritjes së unitetit


Bisedimet Kosovë-Serbi dhe sfidat e arritjes së unitetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

Gjatë një debati në Prishtinë mbi procesin e bisedimeve u tha se mungesa e një pajtimi në shkallë të gjerë rreth bisedimeve po e dëmton pozitën negociuese të Kosovës.

XS
SM
MD
LG